NASZA OFERTA

KURSY ROLKOWE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

 Dołącz do stałej grupy, z którą będziesz się regularnie spotykać na zajęciach raz w tygodniu!
Kursy rolkowe prowadzimy przez cały rok z przerwą w lipcu i sierpniu. Do grupy można dołączyć wyłącznie podczas naborów, które organizujemy jesienią i zimą. Kursy rozpoczynamy na wybranym poziomie zaawansowania (pierwsze kroki, podstawy jazdy, poziom ponadpodstawowy, średnio zaawansowany lub kursy specjalistyczne z Freeskate’u, Freestyle slalomu lub jazdy agresywnej). Poziom zajęć wzrasta wraz z postępami wszystkich kursantów. Zajęcia w ramach kursów odbywają się w krytych lokalizacjach z możliwością organizowania zajęć na zewnątrz w cieplejsze dni.

ZAJĘCIA GRUPOWE OTWARTE

Wykorzystaj wiosnę i lato na naukę jazdy na rolkach pod chmurką!
Zajęcia grupowe otwarte prowadzimy w cieplejsze miesiące roku. Na przełomie marca i kwietnia pojawia się grafik oraz możliwość zapisania się na zajęcia z pierwszych kroków, podstaw jazdy, na poziomie ponadpodstawowym, średnio zaawansowanym lub na zajęcia specjalistyczne. Obowiązuje podział na konkretne grupy wiekowe. Na każde zajęcia obowiązują oddzielne zapisy oraz ustalony jest limit uczestników. O możliwości wzięcia udziału w zajęciach danego dnia decyduje pierwszeństwo zapisów. Zajęcia zależne są od pogody, a w przypadku niekorzystnych warunków mogą zostać odwołane lub przełożone.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Instruktor tylko dla Ciebie!
Każdy z nas ma indywidualne tempo nauki, więc jeśli zajęcia grupowe nie są dla Ciebie, jesteś dostępny/a w niestandardowych godzinach, zależy Ci na nauce konkretnej umiejętności, na dostosowaniu tempa zajęć do Twoich potrzeb lub na skupieniu uwagi wyłącznie na Tobie, zajęcia indywidualne będą najlepszym rozwiązaniem. Istnieje możliwość poprowadzenia lekcji indywidualnej dla konkretnej osoby, rodzeństwa, dziecka i osoby dorosłej lub małej grupy osób. Zajęcia indywidualne prowadzimy wyłącznie z cieplejsze miesiące pod chmurką, dlatego są zależne od pogody.

SEKCJE ROLKOWE DLA DZIECI

Dla odważnych zawodników!
Zajęcia sekcji rolkowych odbywają się dwa razy w tygodniu i każdorazowo trwają 90 minut. Jeśli Twoje dziecko lubi rywalizację, nie boi się nowych wyzwań, a jedna godzina w tygodniu to dla niego za mało, zachęcamy do zapisania się do sekcji rolkowej. Do sekcji mogą dołączyć dzieci o ponadprzeciętnych jak na swój wiek umiejętnościach jedynie po przejściu testu sprawności, który odbywa się w wyznaczonym dniu września i spełnieniu określonych wymagań. Podczas zajęć szlifujemy jazdę, uczymy się pokonywać przeszkody, ćwiczymy umiejętności ze specjalistycznych dziedzin rolkowych oraz skupiamy się na zdrowej rywalizacji w sporcie. Dzieci z sekcji rolkowych biorą udział w zawodach rolkowych organizowanych przez Fundację oraz zawodach wyjazdowych.

ZAJĘCIA ROLKOWE DLA FIRM

Rolkowa integracja zespołu!
Prowadzimy zajęcia sportowe dla firm w Białymstoku. Postaw na niebanalną formę zajęć, które docenią Twoi pracownicy. Rolki to sport i rekreacja w jednym, dlatego to najlepsza forma aktywności sportowej dla firm. Zadbaj o zdrowie i kondycję fizyczną swojego zespołu pod okiem licencjonowanego instruktora. Uwaga, istnieje ryzyko, że Twoi pracownicy będą śmigać na rolkach do pracy, po pracy i wspólnie w każdy weekend. Lepszych benefitów nie znajdziesz! Daj znać, jakie macie potrzeby, a skroimy dla Was ofertę na miarę.

PÓŁKOLONIE ROLKOWE

Najlepsze półkolonie w Białymstoku!
Każdego lata organizujemy dwa turnusy rolkowych półkolonii, podczas których nie ma czasu na nudę. Wakacje z nami Twoja pociecha zapamięta na długo, a przy okazji spędzi czas aktywnie, nauczy się nowych umiejętności, pozna wspaniałych kolegów i rozwinie swoją pasję. Podczas półkolonii prowadzimy zajęcia rolkowe 2x dziennie, zapewniamy wyżywienie, wycieczki, ubezpieczenie NNW, dodatkowe zajęcia sportowe oraz umysłowe. Podczas każdego turnusu uczymy się jazdy na rolkach w trzech grupach poziomowych (pierwsze kroki, podstawy jazdy, doskonalenie jazdy).

PROJEKTY SZKOLNE

WF na rolkach!
A gdyby tak standardem w szkole stała się lekcja z jazdy na rolkach w szkołach i śmigać między matematyką a językiem angielskim? Nasi doświadczeni instruktorzy potrafią poprowadzić niestandardowe lekcje wychowania fizycznego i zaciekawić tą dyscypliną wielu uczniów. Dla chętnych dzieci, posiadających własny sprzęt (rolki, kask, ochraniacze) możemy poprowadzić regularne lekcje, w trakcie których nauczymy się bezpiecznej jazdy na rolkach zaczynając od poziomu początkującego. A dla bardziej wymagających klas, zajęcia prowadzone są przez dwóch instruktorów z podziałem na poziom uczniów. Prowadziliśmy już projekt „Rolki z klasą” w SP nr 330 w Warszawie oraz „Rolki na piątkę” dla uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej Mozaika w Białymstoku.

CENNIK

Zajęcia grupowe otwarte (wiosna - lato) - zapisy.byskating.com - 60 minut
1 osoba 50 zł / h
1 osoba – karnet na 4 zajęcia (do wykorzystania w ciągu 60 dni) 160 zł / 4h
Zajęcia indywidualne (wiosna - lato)
1 osoba 100 zł / h
2 osoby 80 zł / h
3 osoby i więcej 60 zł / h
Kursy rolkowe - 60 minut
1 osoba 150 zł / msc.
1 osoba 420 zł / 3 msc.

Zapisujesz 3 lub więcej osób z rodziny? Zapytaj o zniżkę – tel. 668 462 853

Kursy specjalistyczne (Freestyle Slalom, Freeskate, Sekcje rolkowe dla dzieci) - 90 minut
1 osoba – 1 kurs specjalistyczny w tyg. 240 zł / msc.
1 osoba – 2 kursy specjalistyczne w tyg. 420 zł / msc.
1 osoba – 3 kursy specjalistyczne w tyg. 540 zł / msc.
1 osoba – sekcja rolkowa dla dzieci (2x w tygodniu) 240 zł / msc.

Kurs rolkowy (ogólnorozwojowy) + kurs specjalistyczny  –  1 osoba 350 zł / msc.

INSTRUKTORZY

Marek Wojdakowski

Marek Wojdakowski

Instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich


O MNIE:

Na rolkach zacząłem jeździć w 2012 roku i od razu stały się moją największą pasją. Specjalizuję się w Freestyle Slalomie, czyli efektownej jeździe między kubkami, jednak inne dziedziny rolkowe nie są mi obce. Staram się swoją zajawką zarażać innych i daje mi to niezwykle dużo satysfakcji. Odkąd w 2015 roku zacząłem uczyć, nie rozstaję się z rolkami. Dzień bez rolek to dla mnie dzień zmarnowany! Staram się zachęcić kursantów do regularnej jazdy na rolkach, również poza zajęciami, aby systematycznie poszerzali swoje umiejętności w różnych warunkach. Zależy mi przede wszystkim na poczuciu zadowolenia z zajęć oraz komforcie podczas ich trwania, dlatego moje grupy nigdy nie są przepełnione. Chciałbym, aby każdy kursant dostrzegł indywidualne podejście oraz szczerą chęć przekazania tego, co sam potrafię. Jako prezes Białostockiego Stowarzyszenia Rolkarskiego staram się również aktualizować ludzi w każdym wieku podczas przejazdów Nightskating Białystok oraz przy okazji pozostałych projektów. Rolki wypełniają większość mojego wolnego czasu i sprawia mi to wielką satysfakcję. To mój sposób na poprawienie humoru, na samorealizację oraz na życie ? Szkołę Black & Yellow Skating założyłem po to, aby dawać radość innym. Sam zaraziłem się tą pasją od kolegi i ciężko sobie wyobrazić, jak mogłoby wyglądać moje życie bez rolek. To nie tylko kilka tricków i kombinacji, a obcowanie z ludźmi, pokonywanie własnych barier i dążenie do postawionego celu. Tego nauczyły mnie rolki i to chciałbym przekazać dalej!

KONTAKT:
tel.: 510 632 947

Jan Werda

Jan Werda

Instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

O MNIE:
Rolki to nie tylko moja pasja, a rzecz tak nieodzowna jak mleko do płatków. Praktycznie nigdy się nie rozstajemy, jesteśmy jak stare małżeństwo z wieloletnim stażem. Jak długim? Już 10 lat, ale kto by to liczył skoro minęło jak jeden dzień. Trudniej jest policzyć ziarnka cukru w cukierniczce niż chwile które spędziłem bez rolek. Nie zdejmuję ich nawet jeżdżąc skuterem. To już choroba czy jeszcze miłość? Jak na porządny związek przystało doczekaliśmy się również dziatwy, którą dzielnie szkolę w pokonywaniu nowych przeszkód i pokazywaniu że ten sport to nie tylko wysiłek fizyczny czy jazda przed siebie. To przede wszystkim przekraczanie własnych granic, nauka odwagi no i co najważniejsze – kupa śmiechu. Praca z młodzieżą i freestyle to coś w czym czuję się najlepiej. Na codzień staram się łączyć te dwie rzeczy dając najmłodszym frajdę z uprawiania tego sportu i odkrywając przed nimi nowe możliwości jakie daje jazda po mieście o których wcześniej nie mieli pojęcia. Mam nadzieję że namówiłem cię na wspólną przygodę z ośmioma kółkami. Do zobaczenia!

KONTAKT:
tel.: 531 402 404

Justyna Zdanuczyk

Justyna Zdanuczyk

Instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

O MNIE:
Pierwszy raz rolki złożyłam w wieku kilku lat, ale nie pamiętam dokładnie kiedy. Były to rolki dzielone z moim bratem i za duże przynajmniej o trzy rozmiary. Nie miałam wtedy specjalistycznej wiedzy na temat sprzętu, jednak nie przeszkadzało mi to w tym, aby czerpać przyjemność z jazdy. Dziś już wiem, że źle dobrany sprzęt sprawił, że z czasem poszedł on w zapomnienie. Do rolek ponownie wróciłam w 2015 roku, szukając czegoś, co urozmaici mój wolny czas i stało się – straciłam dla nich głowę! Dołączyłam do Białostockiego Stowarzyszenia Rolkarskiego, gdzie aktualnie zajmuję stanowisko wiceprezesa i zajmuję się organizacją przejazdów Nightskating Białystok. Podczas moich zajęć wprowadzę kursantów w świat ośmiu kółek, usystematyzuję wiedzę na temat sprzętu, nauki podstaw jazdy oraz skoryguję błędy w postawie rolkarskiej. Pokażę, jak zacząć jeździć na rolkach, aby kursanci w krótkim czasie mogli zauważyć postępy i cieszyć się ze swoich kolejnych rolkowych sukcesów. Najbardziej lubię prowadzić zdjęcia z dziećmi, ponieważ prawidłowo wypracowane ruchy w dzieciństwie, przekładają się na ich dalszy rozwój motoryczny.

KONTAKT:

tel.: 668 462 853

Piotr Adamowicz

Piotr Adamowicz

Instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich


O MNIE:

Pierwsze rolki kupiłem w wieku 8 lat i zdarłem je do stanu nieużywalności ucząc się jeździć. Najpierw były to górki, zjady po schodach, a później skoki z wszelkich możliwych osiedlowych przeszkód. Kiedy widziałem dzieciaki jeżdżącę na osiedlu, to pamiętam że spodobały mi się szczególnie dwie rzeczy. Grupa dzieci jeżdżących tyłem po osiedlowej ulicy i chłopak, który gdzieś przemknął przez osiedle z duża prędkością. To była pierwsza osoba na rolkach agresywnych, którą widziałem. Odkąd dorwałem pierwsze takie rolki, nie mogłem przestać na nich jeździć i tak już zostało do dziś. Uwielbiam skoki, grindy, jazdę tyłem, i wyzwania jakie wiążą się z ewolucjami i ich nauką. Przy pracy z kursantami uwielbiam momenty, kiedy wszystkie małe elementy zbierają się na udany skok, zakręt, czy inną ewolucję, a wyraz satysfakcji i zadowolenia na ich twarzach daje solidnego kopniaka do dalszego działania.

KONTAKT:

tel.: 506 586 928